Kullanım Şartları

Bu Web Sitesi ("Web Sitesi"), Biropharma Ltd. ("Şirket") tarafından işletilmektedir. Web sitesi veya çalışması ile ilgili sorular, bu kullanım koşullarının sonunda belirtilen iletişim noktasına yönlendirilmelidir.

1. Kabul

BU WEB SİTESİNDEKİ TÜM SAYFALARI KULLANMADAN VEYA ERİŞMEDEN ÖNCE LÜTFEN BU KULLANIM KOŞULLARINI DİKKATLİCE OKUYUN. Bu Web sitesini kullanarak veya erişerek, okuduğunuzu, anladığınızı ve bu şartlara bağlı olmayı kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz Bu Kullanım Koşullarını kabul etmiyorsanız, lütfen bu Web Sitesini kullanmayın. Şirket bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda güncelleyerek revize edebilir ve bu değişiklikten sonra kullanımınız değişen şartları kabul ettiğinizi gösterir. Değişiklikler için lütfen kullanım koşullarını düzenli olarak kontrol edin.

2. Sağlık İle İlgili İçerik Yasal Uyarı:

Bu web sitesindeki tüm materyaller sadece sizin bilgileriniz için sağlanmıştır ve teşhis amaçlı kullanılmamalı veya tıbbi tavsiye yerine geçmemelidir Web sitesinde bulunan tüm görüşlerin, hizmetlerin ve diğer bilgilerin doğruluğunu, eksiksizliğini ve yararlılığını araştırmak ve bilgilerin size fayda sağlayıp sağlayamayacağı konusunda profesyonel sağlık hizmet sağlayıcınıza danışmak sizin sorumluluğunuzdadır Şirket, bu Web Sitesinde yer alan veya bu web sitesine bağlı olan bilgilere, hizmetlere veya materyallere dayanarak veya bunlara dayanarak yaptığınız herhangi bir eylem veya eylemsizliğe doğrudan veya dolaylı olarak sonuçlanan herhangi bir sonuç için hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

3. Telif Hakkı ve Çoğaltma Bildirimi

Telif Hakkı © 2010-2017, Biropharma Ltd. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sitesinin içeriği uluslararası telif hakkı sözleşmeleri kapsamında korunmaktadır. Sitede bulunan bilgiler direkt olarak kopyalanamaz. Web sitesinde bulunan içerikler kaynak gösterilmesi şartıyla kullanılabilir. Web sitesinin kopyası alınamaz. Sitede bulunan içerikler ve materyalleri ticari amaç için kullanan kişiler ve kurumlar hakkında yasal işlem uygulanacaktır. Yeniden yazılma izni, basılı kopya, elektronik veya herhangi bir şekilde veya ticari amaçlarla olsun, herhangi bir iş veya yayında Web Sitesinin önemli bir kısmının dahil edilmesine izin vermez. Şirket, Web Sitesinde görüntülenen materyallerin kullanılmasının, Şirkete ait olmayan veya Şirkete bağlı olmayan üçüncü tarafların haklarını ihlal etmeyeceğini garanti etmemektedir. Yukarıdaki sınırlı yetkilendirme haricinde, Bilgiler'de herhangi bir lisans, hak veya Şirketin ya da başka bir tarafın telif hakkı size verilmez.

4. Ticari Markalar

Bu Web Sitesinde görünen tüm ürün isimlerinin, büyük baskı organlarıyla veya ticari marka simgesiyle görünmese bile Şirketin ticari markaları olduğunu varsaymalısınız. Bu web sitesi ayrıca Şirketin ve / veya diğer tarafların patentlerini, mülkiyet bilgilerini, teknolojilerini, ürünlerini, süreçlerini veya diğer mülkiyet haklarını içerebilir veya bunlara referans verebilir. Şirketinizin ve / veya diğer tarafların bu tür ticari markaları, patentleri, ticari sırları, teknolojileri, ürünleri, süreçleri ve diğer mülkiyet haklarına herhangi bir lisans veya hak verilemez.

5. Garanti Koşulları.

Şirket, web sitesinde herhangi bir virus, zararlı bileşen ya da kusur bulunmadığına dair garanti vermemektedir. Şirket, son kullanıcının websitesinden dolayı başına gelebilecek herhangi bir problemin sorumluluğunu kabul etmemektedir. Bu Web Sitesi ile bağlantılı olarak kullanılan verilerin ve / veya ekipmanın yeterli şekilde korunması ve yedeklenmesi konusu sizin sorumluluğunuzdadır. Web Sitesinin kullanımına dayalı herhangi bir hak talebinde bulunamazsınız. Bu web sitesindeki materyallerin veya içeriğin kullanımından kaynaklanan kayıp veriler, iş gecikmeleri veya kayıp karlar da dahil olmak üzere hukuki yollara başvuramazsınız. Şirket, Bilgilerin doğru ve güncel olmasını sağlamak için makul çabayı gösterse de bu İnternet Sitesindeki sayfalarda teknik yanlışlıklar, güncel olmayan bilgiler ve yazım hataları olabilir. Şirket, önceden haber vermeksizin, herhangi bir zamanda, bilgilerde açıklanan ürün ve programlarda değişiklik, düzeltme ve / veya iyileştirme yapma hakkını saklı tutar. Şirket, bu Web Sitesindeki bilgilerin eksiksizliği, doğruluğu veya güncelliği konusunda hiçbir garanti vermemektedir, bu nedenle bilgiler sizin tarafınızdan dikkatle değerlendirilmelidir. Ne şirket ne de şirkete bağlı başka bir şirket, ne de bu Web sitesini yaratmaya, üretmeye ya da size teslim etmeye dahil olan herhangi bir diğer taraf, sitenin içeriğindeki herhangi bir hata, eksiklikten dolayı sitenin KULLANILAMAMASINDAN kaynaklanan doğrudan, tesadüfi, sonuçsal, dolaylı veya cezai zararlardan sorumlu olmayacaktır. Bazı yargı bölgeleri zımni hakların hariç tutulmasına izin vermez, bu yukarıdaki sınırlama sizin için geçerli olmayabilir.

6. Gizli Olmayan Bilgiler

Gizlilik Politikamızın kapsadığı bilgiler hariç (“gizlilik politikası” konusundaki ayrıntılara bakınız), Site'ye elektronik posta veya başka bir şekilde ilettiğiniz herhangi bir bilgi, soru, yorum, öneri vb. içeren herhangi bir iletişim veya materyal, gayri resmi olarak muamele görecektir. Gönderdiğiniz veya göndereceğiniz herhangi birşey şirketin veya iştiraklerinin mülkiyetindedir. Çoğaltma, açıklama, iletme, yayınlama sınırı olmaksızın şirket tarafından kullanılabilir. Size herhangi bir tazminat ödenmemektedir. Bu tür bilgileri kullanarak ürün geliştirme, üretim ve pazarlama dahil olmak üzere şirketimiz sınır olmaksızın bu bilgileri kullanabilir.

7. Dünya Çapında Ürünler.

Bu Site, her yerde mevcut olmayan, dünya çapında ürün ve hizmetler hakkında bilgi içerebilir. Sitede bulunan herhangi bir ürün veya hizmete yapılan gönderme. Bu ürün veya hizmetin bulunduğunuz yerde mevcut olduğu anlamına gelmemektedir. Bu Web Sitesinde sözü edilen ürünler, kullanım ülkesine bağlı olarak farklı yasal gerekliliklere tabi olabilir. Sonuç olarak, ziyaretçiler, bu sitenin belirli bölümlerinin yalnızca belirli uzman kullanıcılar için veya yalnızca belirli ülkelerdeki kullanıcılar için tasarlandığını bildirebilirler. Bu Web Sitesinde herhangi bir ürün için tanıtım, reklam veya ikamet ettiğiniz ülkenin yasa ve yönetmelikleri tarafından izin verilmeyen herhangi bir ürünün kullanımı konusunda herhangi bir şey yapamazsınız.

8. Websitesine bağlantı verin.

Sahibinin, Şirkete veya Şirkete bağlı herhangi bir şirkete veya ürün ve hizmetlerine iftira niteliğinde yanlış, yanıltıcı, aşağılayıcı veya başka bir şekilde tasvir etmemesi koşuluyla, bu İnternet Sitesinin ana sayfasına bir köprü oluşturmak için sınırlı, münhasır olmayan bir hak verilir. Şirket'in açık yazılı izni olmaksızın, Şirket web sitesine bağlanmak için Şirket logosu veya Şirkete ait özel bir ticari marka veya ticari marka kullanamazsınız. Bu sınırlı hak herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Şirket, bu Web Sitesine bağlantı içeren üçüncü taraf Web Sitelerinin hiçbirini incelememiştir ve bu tür site dışı sayfaların veya Site ile bağlantılı diğer sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.

9. Üçüncü Taraf Sitelere Bağlantılar.

Şirket, üçüncü taraf sitelere yalnızca kullanıcıların rahatlığı için referans olarak linkler sunmaktadır. Şirket, belgelerin gerçekliğini veya bu üçüncü taraf sitelerde elde edilen bilgilerin geçerliliğini garanti edemez. Bu bağlantılarda mevcut olan görüş, veri veya ürünlerin resmi olarak onaylanması veya sorumluluğu anlamına gelmez. Ayrıca, bu sitelerde erişilen veya bu sitelerden indirilen bilgilerin virüs, solucan veya başka potansiyel olarak tahrip edici yazılım programları içermediğinden emin olmak için tedbirli adımlar atmak da kullanıcının sorumluluğundadır. Şirket, üçüncü tarafların gizlilik politikalarında ihlal veya ihmalden kaynaklanan hiçbir yükümlülük kabul etmemektedir.

10. Gizlilik.

Şirket, web sitesi kullanıcılarının gizliliğine saygı duymaktadır. Bu web sitesinde açıklanan bilgilerle ilgili olarak kullanıcıların hak ve sorumluluklarını açıklayan şirketin gizlilik politikasına ("Gizlilik Politikası" noktasındaki ayrıntılara) bakınız.

11. Tazminat

Şirketin, bağlı kuruluşlarının, çalışanlarının, aracılarının, lisans verenlerinin veya içerik sağlayıcılarının zarar, tazminat taleplerini, her türlü eylem ve yükümlülüklerini yargı, ceza, yerleşim, masraf ve giderlerden tazmin etmeyi kabul etmektesiniz. Web sitesini kullanmanızdan veya bu Kullanım Koşullarını ihlal etmenizden kaynaklanan her türlü ve masraf (makul avukat ücretleri ve masrafları) size aittir.

12. Bölünebilirlik

Bu şart ve koşullardan herhangi birinin hukuka aykırı, geçersiz veya herhangi bir nedenle uygulanamaz olduğu tespit edilirse, bu hüküm geri kalan hüküm ve koşullardan ayrılabilir olarak kabul edilir ve geri kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez.

13 İletişim detayları

Kullanım Koşulları, bu Web Sitesinin uygulamaları veya Web sitesi ile yaptığınız işlemler hakkında bize e-posta göndererek ("iletişim" noktasındaki ayrıntılar) herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.