Tıp uzmanları için

Avemar'ın aktif bileşeni olan Avemar tozunun keşfinden bu yana, in vitro ve diğer klinik araştırmalar da dahil olmak üzere güvenlik ve etkinliğini desteklemek için 13 yıldan fazla süren bilimsel çalışmalar yapılmıştır. Yıllar içersinde, Avemar'ın kemoterapi ve radyoterapi de dahil olmak üzere klinik onkolojik tedaviler geçiren kanser hastalarında daha iyi bir yaşam kalitesini destekleme ve sağlıklı bir yaşam tarzını sürdürme kabiliyetini destekleyen tutarlı çalışmalar sağlamıştır. Avemar, 100'ün üzerinde bilimsel araştırmanın ve 33 adet PubMed yayınının konusu olmuştur. Avemar ayrıca Memorial Sloan-Kettering Kanser Merkezi veritabanına dahil edilmiştir.

Avemar Araştırma Programı, aşağıdaki gibi birçok hükümet kuruluşu tarafından finanse edilmektedir: Macaristan'da Eğitim, Biyoteknoloji ve OTKA [Bilimsel Araştırma Vakfı], Sağlık Bakanlığı ve İspanya Bilim ve Teknoloji Bakanlığı, ABD'de UCLA, Genel Klinik Araştırma Merkezi ve Klinik Beslenme Araştırma Birimi, Inco-Copernicus Avrupa Birliği ve Bilimsel Program, NATO.

100'den fazla makale yayınlanmış bu ürün ile elde edilen klinik ve deney sonuçları gözden geçirilmiş ve ayrıca prestijli dergilerde yayınlanmıştır. Macaristan, İsrail, İspanya, İtalya, Rusya, ABD ve Avustralya'da bugüne dek 1200'den fazla kişi ile hücre kültürleri, hayvan çalışmaları ve klinik denemelerle ilgili çalışmalar yapılmıştır. Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin: http://research.avemar.com

Avemar hakkında daha fazla bilgi edinin:

Bu internet sitesindeki bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir sağlık problemini, hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek veya bir doktor, diğer nitelikli sağlık hizmetleri uzmanı tarafından sağlanan tavsiyenin yerine geçmez. Hastalar her zaman bir doktora veya diğer sağlık profesyonellerine tedavi hakkında tavsiye ve bilgi almak için danışmalıdır. Herhangi bir hastalığın, özellikle tümörle ilgili hastalıkların teşhisi veya tedavisi durumunda, bir sağlık uzmanına her zaman danışılmalıdır. Tedaviyi kendiniz yapmaya çalışmayın.