News

Avemar - Fermente Buğday Tohumu Ekstresi: Karaciğer Kanseri çalışma sonucu yayınlandı

Hepatoselüler karsinom (HCC), dünya çapında kanser kaynaklı ölümlerin en yaygın nedenlerinden biridir. Erken teşhisin zorlukları nedeniyle, çoğu hasta için iyileştirici tedaviler mevcut değildir. Kemoterapi gibi palyatif tedaviler genellikle düşük yanıt oranı, güçlü yan etkileri ve hastalar için sınırlı klinik yararlarla ilişkilidir. Anti-tümör etkinliğine sahip fermente buğday tohumu ekstresi (Avemar) gibi alternatif yaklaşımlar, HCC için mevcut tedavinin klinik sonuçlarında iyileşmeler sağlayabilir.
Read more

18 Yıllık Ortak Kanser Konferansında Avemar, Tayvan 13-14 / 07/2013

Avemar, Tayvan'daki en büyük Kanser Konferansı olan Tayvan Ortak Kanser Konferansı'nda sunuldu. Bu Tayvan Genomik ve Genetik Derneği, Çin Onkoloji Derneği, Tayvan Klinik Onkoloji Derneği, Tayvan Akciğer Kanseri Derneği, Tayvan Meme Kanseri Derneği, Jinekolojik Onkoloji Derneği (ROC), Tayvan Derneği olan 8 tıbbi toplum tarafından oluşur Jinekolojik Onkologlar ve Tayvan Terapötik Radyoloji ve Onkoloji Derneği.
Read more

Yeni Avemar Kitap Sürümü

Bu kitap, fermente edilmiş buğday tohumu ekstraktının etkilerini, farklı hücre dizileri üzerinde in vitro, hayvanlarda in vivo ve insan klinik denemelerine maruz bırakılmıştır. Bu çalışmalar, fermente buğday tohumu özünün güçlü anti-kanser ve immünomodülatör etkilere sahip olduğunu gösterdi. On yılı aşkın bir süredir, birçok ülkede (İtalya, ABD, Finlandiya, Avustralya ...) kansere karşı geleneksel tedavilere (radyoterapi, kemoterapi ...) ek olarak kullanılmıştır ve Fransa'da iyi bilinmektedir.
Read more

Vitafoods Europe 2013 şirketinde Avemar

Değerli Ortaklarımız! Sevgili ziyaretçiler!

Sizi "Biropharma Ltd." yi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Şirket "VITAFOODS EUROPE 2013" fuarında!

Read more

Avemar Asya'da daha fazla ilgi görüyor

Avemar Asya 'da daha fazla ilgi görüyor ve avemar üzerinde yeni bir kitap son zamanlarda Güney Kore 'de yayınlandı. Güney Kore pazarında yeni edinilen fermente buğday tohumu özünü, geçmişini, etki tarzını ve Avemar'ın klinik kullanımlarını özetliyor. Avemar hakkında daha iyi bir bilgiye sahip olmak isteyen uygulayıcılar ve tıp uzmanları için şiddetle tavsiye edilmektedir, ancak hastalar doğru sunumdan da yararlanabilirler.
Read more

Avemar Polonya'da

Avemar Polonya'da resmi Avemarshop aracılığıyla artık mevcut. Avemar hakkında daha fazla bilgi şu anda Polonya'da resmi Avemar web sitesinde bulunabilir: www.avemar.com veya www.avemarshop.eu.
Read more

FWGE - besin takviyesi veya antikanser ilaç mıdır?

Avemar ile ilgili son yayın Nutritional Journal'da yayınlandı.
Read more

Huffington Post'da Avemar

Entegre tıbbı ve hasta merkezli bakım alanında uluslararası alanda tanınan lider David L. Katz M.D., Avemarı 'Super 6' listesine dahil etti.. Son zamanlarda hastalarından biri, 1 yıl önce potansiyel olarak yaşamını tehdit eden bir kanser geçirdi ve şimdi cerrahi bir "tedavi" sonrasında yaşıyor."

Read more

Makassar Onkoloji Forumu'nda Avemar

Avemar, Hematolog ve Tıbbi Onkologlar Derneği ve PT LAPI Laboratuvarları tarafından düzenlenen Onkoloji Jinekologları Derneği sempozyumunda Endonezya'da tanıtıldı. Birçok seminer ve sempozyum arasında Avemar, 2011 yılında Endonezya'daki onkolog için en büyük yıllık bilimsel toplantılardan biri olan Makassar onkoloji Forum'da da yer aldı. Avemar'ı temsil eden Resmi Avemar Youtube Kanalında ve Makassar onkoloji Forum'da PT LAPI Laboratuvarlarının standında kısa bir video vardır.
Read more