Talimatlar

Avemar Granül

Kullanım: Bir Avemar poşetinin (17 g) içeriğini bir bardağa dökün. 100-200 ml su (maden suyu) ilave edin, iyice karıştırın ve tüm solüsyonu için. Hazırlanan solüsyon 30 dakika içinde tüketilmelidir. Kullanılmayan çözelti atılmalıdır. Avemar herhangi bir meşrubat, çay, kefir, yoğurt, kakao veya süt kullanılarak hazırlanabilir. Deneyimler, serin veya soğuk sıvı kullanarak çözeltinin tüketilmesinin daha keyifli olduğunu göstermiştir. Avemar'ın hazırlanmasında kullanılacak sıvının ılık veya sıcak olmamasına dikkat etmek önemlidir!

Önerilen dozaj: Vücut ağırlığı 90 kg veya daha az olan yetişkinler için günde bir poşet önerilir. Vücut ağırlığı 90 kg'dan büyük olan yetişkinler için biri sabah ve biri akşam olmak üzere günde 2 paket.

Saklama koşulları: Avemar granülünün 5-22 ˚C derece arasındaki koşullarda saklanması gerekir. Soğutulmuş bir ortam önerilir.

Avemar Granulate hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Avemar Tablet

Önerilen dozaj: Vücut ağırlığı 50 kg'dan az olan yetişkinler için: günde iki kez dört tablet.

Vücut ağırlığı 50-90 kg arasında olan yetişkinler için: günde iki kez beş tablet.

90 kg'ın üzerinde vücut ağırlığı olan yetişkinler için: Günde iki kez 7 tablet.

Günlük dozun yarısını sabahları ve diğer yarısını akşamları almanız önerilir. Avemar'ın 10 tableti, Avemar granülatının bir poşetine (17 gr) eşittir.

Saklama koşulları: Avemar tableti 22 ˚C derecenin altındaki koşullarda saklanmalıdır. Serin bir ortam önerilir.

Avemar Tablet hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Detaylı Kullanıcı bilgisi için lütfen buraya tıklayınız.