Sorular ve cevaplar

Eğer birisi Avemar’ın bir dozunu atlarsa, o zaman hala işe yarayacak mıdır?

Bir doz atlanırsa Avemar'ın etkileri hemen yok olmaz. Bununla birlikte, etkileri kademeli ve sürekli olduğu için, dozları atlamak tavsiye edilmez ve Avemar'ın tam etkisini elde etmek için doz atlamaktan kaçınılmalıdır.

Avemar'ı kim tüketmemeli?

Hamile veya emziren kadınlar Avemar'ı tüketmemelidir. GI ülserleri, malabsorpsiyon sendromu, glütene duyarlı enteropatiler (çölyak hastalığı), fruktoz intoleransı veya gluten, buğday tohumu ya da bu ürünün bileşenlerinden herhangi birine aşırı duyarlılığı olan kişiler için ya da organ veya doku nakli yapılmış kişiler tarafından tüketilmemelidir. Avemar kullanımının baryum X ışını kontrast muayenesinden 2 gün önce kesilmesi ve muayenenin tamamlanmasından 2 gün sonra devam edilmesi önerilir.

Avemar'ın yan etkileri nelerdir?

Yumuşak dışkılama, midede huzursuzluk hissi ve mide bulantısı Avemar'ı kullanmanın nadir yan etkileridir.

Birkişinin Avemar kullandıktan sonra değişikliği farketmesi ne kadar sürer?

İnsanlar genellikle Avemar'ı aldıktan sonra 3 hafta içinde iştah, enerji ve günlük aktiviteleriyle ilgili gelişmeleri bildirirler. Klinik çalışmalar, kan tesleri, BT taramaları, MRG görüntülerinde ortaya çıkan iyileşmelerin 3 ay sonra ortaya çıkabileceğini göstermiştir.

Birkişi Avemar almaya ne kadar devam etmeli?

Avemar'ı birkaç yıl boyunca günlük olarak alan yüzlerce hastayı içeren insan klinik testleri, Avemar’ın uzun süreli kullanım için güvenli ve faydalı olduğunu kanıtlamıştır. Avemar, vücudun hem strese hem de günlük sağlık sorunlarına cevap vermek için kullandığı temel mekanizmaları desteklediğinden, kanser teşhisi konduktan sonra bunu kullanmak mantıklı olabilir.

Avemar radyoterapi veya kemoterapi sırasında alınabilir mi?

Kapsamlı araştırma, hücre dizisi, hayvan ve insan verileri, Avemar'ın incelenen kanser terapilerinin işleyişine bir etkisi olmadığını, yan etkilerini azaltarak yararlı etkilerini artırdığını göstermiştir.

Avemar reçeteli ilaçlarla birlikte kullanılabilir mi?

C vitamini dışında ilaç etkileşimlerini bilmiyoruz. Canlılar üzerinde veya labaratuvar ortamında yapılan çalışmalar Avemar’ın, C vitamini ile birlikte alındığında ilacın yararlı etkilerini azalttığını göstermiştir. Avemar ve C vitamini alımı arasında en az 2 saat olmalıdır.

Avemar, diğer diyet takviyeleri ile birlikte kullanılabilir mi?

Diğer diyet takviyeleri ve özel diyetler ile etkileşimini bilmiyoruz. Egzersiz ve diyet takviyelerini beslenme ve tıp konusunda uzmanlaşmış bir sağlık uzmanına danışın.

Kanser dışında başka hangi nedenlerde Avemar kullanılır?

Birçok otoimmün bozukluk, Th1/Th2 düzeylerinde bir dengesizlikten kaynaklandığından, Avemar SLE (Sistemik lupus eritematozus) ve Romatoid artrit hastalarını kapsayan klinik çalışmalarda etkili bir kullanım olduğunu göstermiştir. Mevcut veriler, diğer otoimmün bozukluklarda Avemar kullanımını desteklemek için yeterli değildir.

Avemar'ı daha düşük bir dozda kullanmak için bir sakınca var mıdır?

Araştırma, önerilen kullanım seviyelerinde Avemar'ı kullanmanın çoketkileyici ve eşsiz faydalarını gösterdiğinden ve bu kullanım seviyeleri tamamen güvenli ve toksik olmadığından, araştırmalar Avemar'ın daha düşük seviyelerde kullanımını düşünmemiştir.

Kanser dışında başka hangi nedenlerde Avemar kullanılır?

Birçok otoimmün bozukluk, Th1/Th2 düzeylerinde bir dengesizlikten kaynaklandığından, Avemar SLE (Sistemik lupus eritematozus) ve Romatoid artrit hastalarını kapsayan klinik çalışmalarda etkili bir kullanım olduğunu göstermiştir. Mevcut veriler, diğer otoimmün bozukluklarda Avemar kullanımını desteklemek için yeterince yeterli değildir.

Avemar organik mi?

Avemar %100 doğaldır, ekmek mayası ile fermente edilen buğday tohumu özütünden yapılır. Kimyasal maddeler ve sentetik maddeler içermez.

Diğer buğday tohumu takviyeleri ile nasıl karşılaştırılır?

Gerçekten hiç karşılaştırma yoktur. Saf buğday tohumu, buğday tohumu yağı ve buğday tohumu özü tozu (genellikle "yeşil içeceklerde" bir bileşen olarak bulunur) genellikle yararlı özelliklere sahip olabilir. Ancak bu ürünler, Avemar'ın normal, sağlıklı hücresel metabolizma ve bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olma ile ilgili herhangi bir etki göstermemiştir.