Kas yra Avemar?

Kas yra Avemar?

Reguliariai vartodami Avemar, pacientai pagerina gyvenimo kokybę ir palaiko sveiką gyvenseną. Avemar skirtinas pacientams, gaunantiems įprastinį klinikinį gydymą ir tiems, kurie nori palaikyti sveikatą saugiu ir natūraliu būdu.

Kas yra Avemar?

Avemar yra medicininės paskirties maisto produktas onkologinių ligonių dietos papildymui. Avemar gaminamas iš Avemar miltelių, kurių veiklioji medžiaga yra moksliškai fermentuotas kviečių gemalų ekstarktas. Avemar gaminamas pagal GPP (geros gamybos praktikos) standartus iš aukščiausios kokybės kviečių.

Kada rekomenduojama vartoti Avemar?

Avemar vartotinas papildyti klinikinį onkologinį gydymą (chirurgiją, radioterapiją, chemoterapiją, imunoterapiją).
Avemar vartotinas prieš, laike ir po klinikinio gydymo, nepetraukiamai, iš karto po piktybinės ligos diagnozavimo.
Avemar galima vartoti kartu su kitais paskirtais medikamentais.

Kaip jis veikia?

Avemar pasižymi daugeliu veikimo mechanizmų, kas nėra nuostabu, žinant, kad, būdamas natūralus produktas, jis susideda iš daugelio mediciniškai aktyvių komponentų.

Avemar pulvis

Avemar milteliai yra produktas, gautas iš fermentuotų kviečių gemalų, naudojant patentuotą farmacinę technologiją. Viso gamybos proceso metu naudojamos tik natūralios sudedamosios dalys, bei papildomos medžiagos, kurios suteikia gaminiui būdingą konsistenciją ir malonų kvapą.

vemar yra plačiai ištirtas. Mokslinėje literatūroje publikuota daugybė griežtai recenzuojamų mokslinių straipsnių, kuriuose nagrinėjamas Avemar poveikis ir veikimo mechanizmas. Avemar yra mišinys, susidedantis iš medžiagų, pasižyminčiu skirtingu biologiniu poveikiu. Tai – kompleksinis junginys, kuris yra nukreipiamas prieš kompleksinę ligą. Ši originali idėja priklauso medicinos Nobelio premijos laureatui profesoriui Albert Szent-Györgyi.

Natūralus

Patentuoto gamybos proceso metu, naudojant kepimo mieles (Saccharomyces cerevisiae), yra išlaisvinamos ir pertvarkomos veikliosios molekulės. Jokios dirbtinės cheminės medžiagos gamybos metu nenaudojamos ir į sudėtį nepatenka.

Avemar yra netoksinis

Nefermentuoti ir fermentuoti kviečių gemalai tūkstančius metų buvo mūsų raciono dalis ir nekelia jokios rizikos mūsų sveikatai. Avemar milteliuose esantys fermentuoti kviečių gemalai randami ir kituose kviečių produktuose, kuriuos daugelis iš mūsų vartoja kiekvieną dieną. Taip kasdien mes suvartojame apie 10 g kviečių gemalų. Taigi, toks gausus ir ilgalaikis kviečių produktų vartojimas yra neabejotinas Avemar saugumo įrodymas.

Po fermentacijos proceso, kuris yra atidžiai vertinamas ir vykdomas pagal visus farmakologinių preparatų gamybos standartus, į gaminio sudėtį įtraukiamas maltodekstrinas ir natūrali saldų skonį suteikianti medžaiga (fruktozė). Be to, ekspertai, tyrę Avemar saugumo profilį, remdamiesi FDA direktyvomis, pateikė išvadas, patvirtinančias, kad Avemar yra visiškai saugus. Dėl šios preižasties Avemar buvo suteiktas GRAS („Generally Recognised As Safe“) sertifikatas.

Žymioji Hipokrato priesaikos, kurią priima kiekvienas gydytojas, citata teigia - „...primum non necere“ (lot. pirmiausia – nepakenkti). Tradicinio onkologinio gydymo ir jo sukeliamų šalutinių poveikių kontekste, ši frazė gali atrodyti tuščia. Todėl ypač svarbus tampa gydymo saugumas, kuriuo ir pasižymi Avemar.