Avemar yra netoksinis

Nefermentuoti ir fermentuoti kviečių gemalai tūkstančius metų buvo mūsų raciono dalis ir nekelia jokios rizikos mūsų sveikatai. Avemar milteliuose esantys fermentuoti kviečių gemalai randami ir kituose kviečių produktuose, kuriuos daugelis iš mūsų vartoja kiekvieną dieną. Taip kasdien mes suvartojame apie 10 g kviečių gemalų. Taigi, toks gausus ir ilgalaikis kviečių produktų vartojimas yra neabejotinas Avemar saugumo įrodymas.

Po fermentacijos proceso, kuris yra atidžiai vertinamas ir vykdomas pagal visus farmakologinių preparatų gamybos standartus, į gaminio sudėtį įtraukiamas maltodekstrinas ir natūrali saldų skonį suteikianti medžaiga (fruktozė). Be to, ekspertai, tyrę Avemar saugumo profilį, remdamiesi FDA direktyvomis, pateikė išvadas, patvirtinančias, kad Avemar yra visiškai saugus. Dėl šios preižasties Avemar buvo suteiktas GRAS („Generally Recognised As Safe“) sertifikatas.

Žymioji Hipokrato priesaikos, kurią priima kiekvienas gydytojas, citata teigia - „...primum non necere“ (lot. pirmiausia – nepakenkti). Tradicinio onkologinio gydymo ir jo sukeliamų šalutinių poveikių kontekste, ši frazė gali atrodyti tuščia. Todėl ypač svarbus tampa gydymo saugumas, kuriuo ir pasižymi Avemar.